Kolejne nowe firmy w powiecie przasnyskim!

18 lutego 2021 roku w Centrum Aktywizacji Biznesu w Przasnyszu dziewięć osób, które do tej pory pozostawały bez pracy, podpisało umowy na wsparcie finansowe ich nowo powstałych przedsiębiorstw. Starosta zaprosił również nowych przedsiębiorców do Przasnyskiej Rady Przedsiębiorczości, a także zaproponował uczestnictwo w przydatnych szkoleniach.

Zdjęcie grupowe - starosta przasnyski przemawia do nowych przedsiębiorców w siedzibie Centrum

Umowy na dofinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej podpisano podczas spotkania, w którym uczestniczyli: starosta Krzysztof Bieńkowski, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Jadwiga Żuber oraz Barbara Garlińska - pracownik Powiatowego Urzędu Pracy.

Dzięki jednorazowemu wsparciu ze środków współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w powiecie przasnyskim powstały nowe działalności, które będą świadczyć usługi w zakresie: trener personalny, sklep odzieżowy, mechanika pojazdowa, spawanie metali kolorowych, polerowanie, lakierowanie i wulkanizacja, usługi ogólnobudowlane, usługi fotograficzne, usługi hydrauliczne, usługi monterskie i remontowe.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!