Kolejne spotkanie Samorządowców z Powiatu Przasnyskiego

We wtorek 12 października 2021 roku z inicjatywy Starosty Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego odbyło się kolejne już spotkanie włodarzy samorządów z terenu powiatu przasnyskiego. W spotkaniu ze starostą udział wzięli: Wicestarosta Przasnyski Waldemar Trochimiuk, Burmistrz Miasta Przasnysz Łukasz Chrostowski, Sekretarz Gminy Przasnysz Bożena Rudzińska, Wójt Gminy Czernice Borowe Wojciech Brzeziński, Wójt Gminy Jednorożec Krzysztof Iwulski, Wójt Gminy Krzynowłoga Mała Jerzy Humięcki oraz Wójt Gminy Krasne Michał Szczepański.  Podczas spotkania omówiono bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem samorządów gminnych na terenie powiatu przasnyskiego oraz współpracy z samorządem powiatowym.

Wspólne zdjęcie samorządowców siedzących przy stole w sali konferencyjnej starostwa