KOLEJNE WYRÓŻNIENIE DLA UCZENNICY POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ

Opublikowane przez KOLEJNE WYRÓŻNIENIE DLA UCZENNICY POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować, że na Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych mających miejsce w Chełmnie w dniach 22-23 kwietnia uczennicy klasy waltorni w Powiatowej Szkole Muzycznej I Stopnia w Przasnyszu - Ewie Gach udało się zdobyć wyróżnienie. Ewa Gach jest uczennicą Pani Kamili Pyrkosz, akompaniatorem Ewy na konkursie był Pan Michał Kaszubowski - również nauczyciel SM I stopnia w Przasnyszu.

Artur Żuchowski

Data: 2019-09-23