Koło Gospodyń Wiejskich Przysowy wyróżnione!

Krzysztof Bieńkowski, Starosta Powiatu Przasnyskiego i Paweł Szczepkowski, Przewodniczący Rady Powiatu Przasnyskiego, pogratulowali członkiniom Koła Gospodyń Wiejskich Przysowy godnego reprezentowania Powiatu Przasnyskiego w ogólnopolskim plebiscycie MISTRZOWIE AGRO w kategorii Koło Gospodyń Wiejskich Roku 2019. 30 grudnia br. podczas XVIII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego kobietom wręczono kwiaty i list gratulacyjny.

Koło działa na rzecz reprezentowania interesów kobiet i ich rodzin w celu poprawy warunków życia i pracy kobiet na wsiach, kultywowania kultury ludowej, a także wychowywania młodego pokolenia w duchu tolerancji, patriotyzmu i poszanowania tradycyjnych wartości.