Opublikowane przez KONCERT UCZNIÓW I PEDAGOWGÓW POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ ORAZ POKAZ KARATE W WYKONANIU ISKRY KRASNE – KARATE KYOKUSHIN

Część uroczystą spotkania Rady Powiatu Przasnyskiego z Radą Gminy Krasne w dniu 29 grudnia w Domu Strażaka w Zielonej zakończył piękny koncert kolęd w wykonaniu uczniów i pedagogów Powiatowej Szkoły Muzycznej w Przasnyszu pod kierownictwem dyrektora Artura Żuchowskiego i profesora Pawła Rok, przy akompaniamencie Rafała Witkowskiego, a następnie pokaz młodych adeptów karate kyokushin z Iskry Krasne trenowanych przez Wojciecha Gołębiewskiego.

Wszystkim uczniom, pedagogom oraz dyrektorowi Powiatowej Szkoły Muzycznej, jak również karatekom z Iskry Krasne i ich opiekunom serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego oraz samych sukcesów w nowym roku.

Zobacz fotorelację:

Sławomir Czaplicki