Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego

W imieniu organizatorów Rzymskokatolickiej Parafii św. Stanisława Kostki w Przasnyszu zapraszamy na koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego.

Wystąpią: Damian Żebrowski - tenor oraz Agnieszka Grabowska - sopran. Za fortepianem zasiądzie Robert Gorgoń. Koncert odbędzie się 15 sierpnia 2020 r. w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu przy ul. 3-go Maja 16. Początek o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Projekt jest współfinansowany ze środków Powiatu Przasnyskiego.

Data: 2020-08-04
Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego