KONFERENCJA N/T POZYSKIWANIA ŚRODKÓW UNIJNYCH W LATACH 2014-2020

Opublikowane przez KONFERENCJA N/T POZYSKIWANIA ŚRODKÓW UNIJNYCH W LATACH 2014-2020

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania unijnego na realizację swoich przedsięwzięć do udziału w konferencji, która odbędzie się 29 stycznia 2016 w "Zajeździe Sebory" w miejscowości Romany Sebory o godzinie 10:30. Prelegentami na konferencji będą przedstawiciele Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania "Północne Mazowsze" oraz Powiatowego Urzędu Pracy.

Będzie to robocze spotkanie z konkretnymi informacjami dla przedsiębiorców, podczas którego będzie można uzyskać informacje dot. interesujących zagadnień dot programów unijnych. Udział w konferencji jest bezpłatny, prosimy jedynie ze względów organizacyjnych o zgłoszenie swojego udziału pod nr tel. 500 018 187.