Konkurs: Mazowieckie Barwy Wolontariatu 2019

Opublikowane przez Konkurs: Mazowieckie Barwy Wolontariatu 2019

Marszałek Województwa Mazowieckiego już po raz dziewiąty ogłosił konkurs Mazowieckie Barwy Wolontariatu. Celami Konkursu są przede wszystkim: popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu, propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienie prestiżu wolontariatu, poszerzenie wśród mieszkańców Mazowsza wiedzy o rodzajach wolontariatu i pracy wolontariuszy oraz zachęcanie Mazowszan do podejmowania aktywności wolontariackiej.

Konkurs organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie pod auspicjami Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Warszawie, w ramach realizacji zadań własnych województwa.

Aby zgłosić swojego kandydata należy na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Okrzei 35 – osobiście lub za pośrednictwem poczty lub na e-mail: dialog@mazovia.pl, przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z opisem jego działalności w postaci np. wspomnienia, relacji czy pamiętnika. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 września 2019 r.

Wręczenie nagród i wyróżnień planowane jest w październiku podczas gali konkursu „Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego”.

Szczegółowych informacji udziela:

Biuro Dialogu Obywatelskiego
Departament Organizacji
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawiee-mail: dialog@mazovia.plhttp://www.dialog.mazovia.pl/wolontariattel: 22 59 79 679 lub 22 59 79 683

Formularz zgłoszeniowy: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 2019

Regulamin konkursu: REGULAMIN KONKURSU 2019