Konkurs ortograficzny online dla uczniów i nauczycieli – Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii

Portal www.dyktanda.pl zaprasza na pierwszą odsłonę konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii". Jest on skierowany zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs startuje już 24 kwietnia, potrwa on do 24 maja. Oprócz mistrzowskich tytułów na laureatów czekają liczne cenne nagrody. W puli nagród czeka ponad 130 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Dołącz do zabawy i naucz się ortografii z przyjemnością!

dyktando

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Natomiast w drugiej, uczestnicy stoczą rywalizacjęw czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub rozwiąże poprawnie, tym więcej zdobędzie punktów, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Każdego dnia od 25 kwietnia będą do wygrania na facebook.com/dyktandapl/ dodatkowe nagrody.

Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: tutaj. Nagrodzonych zostanie łącznie piętnastu Mistrzów Dyktand – oznacza to nagrody za 1, 2 i 3 miejsce w każdej kategorii oraz 88 Mistrzów Ortografii – nagrody za 1, 2 i 3 miejsce, a także 19 nagród dodatkowych w czterech kategoriach. Na naszym profilu facebook.com/dyktandapl/ rozdamy dodatkowe 30 nagród.  W paczkach z nagrodami znajdzie się ponad 600 nagród rzeczowych (głównie książkowych) otrzymanych od sponsorów. Nagrody zostaną dostosowane do kategorii wiekowej laureata.