Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Powiatu Przasnyskiego na lata 2021-2027

Ogłoszenie Strategia Powiatu Przasnyskiego - grafika informacyjna 2021-2027

Zapraszamy Państwa do udziału w konsultacjach społecznych oraz zgłaszania ewentualnych uwag do projektu Strategii Rozwoju Powiatu Przasnyskiego na lata 2021-2027. Celem konsultacji społecznych jest zebranie uwag i opinii dotyczących treści projektu. Uwagi należy składać za pośrednictwem załączonego formularza konsultacyjnego. Wypełniony formularz należy złożyć osobiście w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu, ul. Św. Stanisława Kostki 5 - kancelaria, lub przesłać go w wersji elektronicznej na adres e-mail: promocja@powiat-przasnysz.pl z dopiskiem w temacie wiadomości "konsultacje strategii".

Formularze można składać w terminie do 28 września 2021 r. do 12 października 2021 r.

Projekt Strategii Rozwoju Powiatu Przasnyskiego na lata 2021-2027.

Formularz konsultacyjny