Ławka dla podróżnych na przasnyskim dworcu

Rozpoczął się remont dworca autobusowego w Przasnyszu. Już wkrótce miasto będzie miało piękny obiekt służący podróżnym. Niestety do czasu ukończenia prac podróżujący komunikacją publiczną nie mogą korzystać ani z wiat, ani choćby ławek. Dlatego Starosta Krzysztof Bieńkowski wystąpił z inicjatywą postawienia w pobliżu zatoczki dla autobusów ławki.

-Szczególne duży ruch obserwujemy wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Dzieci i młodzież szkolna musi stać często kilkadziesiąt minut zanim przyjedzie autobus, dlatego postanowiliśmy choć trochę ułatwić im to oczekiwanie i zamontować tam ławkę. - mówi Starosta. -A popołudniu i wieczorami z ławeczki będą również korzystać dorośli.
Ławka została zamontowana w środę 8 września. Młodzież spotkana na przystanku w czwartek zapytana o pomysł postawienia ławki mówiła po prostu: super pomysł!