Za nami koncert absolwentów Szkoły Muzycznej I Stopnia w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu

W piątek 14 czerwca 2024 roku w sali konferencyjnej Centrum Aktywizacji Biznesu Szkoła Muzyczna zorganizowała wzruszający koncert z cyklu "Spotkania z Muzyką". Wydarzenie było podsumowaniem ciężkiej pracy uczniów i nauczycieli włożonej w naukę gry na instrumentach, a dla niektórych wstępem do dalszej edukacji i muzycznej kariery.

Data publikacji: 2024-06-17

"Mój krok w Przyszłość" w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu

13 czerwca 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu miała miejsce wizyta uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w ramach programu edukacyjno-wychowawczego "Mój krok w Przyszłość". Starosta Przasnyski Paweł Mostowy wprowadził uczniów w świat pracy urzędu oraz zaznajomił ich z zadaniami instytucji podległych Powiatowi Przasnyskiemu.

Data publikacji: 2024-06-14

Ogłoszenia i Komunikaty

Rozpoczynamy sezon na basenach odkrytych w Przasnyszu!

Już w najbliższą sobotę 15 czerwca 2024 roku o godzinie 11:00 kompleks basenów odkrytych w Przasnyszu inauguruje tegoroczny sezon letni! WEJŚCIE BEZPŁATNE dla wszystkich! Serdecznie zapraszamy całe rodziny do zabawy i relaksu w letnim słońcu na terenie jedynego takiego obiektu w okolicy!

Data publikacji: 2024-06-12

Ogłoszenia i Komunikaty

Zapraszamy na koncert nauczycieli i dyplomantów Szkoły Muzycznej w Przasnyszu

W piątek 14 czerwca 2024 roku o godzinie 17:30 Szkoła Muzyczna I Stopnia w Przasnyszu organizuje wyjątkowe wydarzenie, podsumowujące ostatni okres jej działalności, z cyklu "Spotkania z Muzyką". Koncert, który odbędzie się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, zagrają dyplomanci i nauczyciele.

Data publikacji: 2024-06-11

Trwają prace porządkowe na poboczach dróg powiatowych

Powiatowy Zarząd Dróg w Przasnyszu prowadzi prace porządkowe na poboczach dróg powiatowych. Wykaszana jest trawa oraz oczyszczane są chodniki i zatoki postojowe.

Data publikacji: 2024-06-10

Za nami wernisaż wystawy fotografii przasnyszanina Tadeusza Myślińskiego w Starostwie Powiatowym

7 czerwca br. w sali konferencyjnej Centrum Aktywizacji Biznesu w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przasnyszu odbył się wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Myślińskiego, który świętował 50-lecie pracy twórczej i 30- lecie Ogólnopolskich Plenerowych Prezentacji Fotografii Artystycznej w ramach Niezależnej Galerii "STODOŁA" w Przasnyszu.

Data publikacji: 2024-06-10

Szpital w Przasnyszu zostanie doposażony w nowoczesny sprzęt. Powiat wyłonił wykonawców inwestycji.

Uzyskanie blisko 2-milionowego dofinansowania umożliwiło rozstrzygnięcie przetargu na kolejną dużą inwestycję w zdrowie i życie mieszkańców. Powiat Przasnyski zrealizuje wkrótce zadanie pn: „Usprawnienie obsługi pacjenta w SPZZOZ w Przasnyszu poprzez modernizację infrastruktury sprzętowej i informatycznej", co oznacza doposażenie szpitala w nowoczesny sprzęt.

Powiatowy Dzień Strażaka w Przasnyszu

W piątek 7 czerwca 2024 r. na Rynku Miejskim w Przasnyszu odbyły się Powiatowe obchody Dnia Strażaka, podczas których przekazano kluczyki do nowych samochodów pożarniczych dla OSP Mchowo i OSP Krasne. Uroczysty apel był okazją do podziękowań dla ofiarnej strażackiej służby na rzecz bezpieczeństwa Powiatu Przasnyskiego, reprezentowanego przez Starostę Pawła Mostowego, Wicestarostę Renatę Kosman, Etatowego Członka Zarządu Bożenę Bieńkowską oraz Przewodniczącego Rady Zenona Szczepankowskiego.

Data publikacji: 2024-06-07

Podpisano umowę na dofinansowanie prac w Zespole Klasztornym Mniszek Klarysek Kapucynek w Przasnyszu

6 czerwca Władze Powiatu Przasnyskiego w osobach: starosty Pawła Mostowego, wicestarosty Renaty Kosman oraz Etatowego Członka Zarządu Bożeny Bieńkowskiej, przy kontrasygnacie skarbnik Beaty Czaplickiej podpisały umowę z Siostrą Przełożoną Agnieszką Wawrzyniak na dofinansowanie prac konserwatorsko - restauratorskich w Zespole Klasztornym Mniszek Klarysek Kapucynek w Przasnyszu.

Data publikacji: 2024-06-07

Za nami festyn integracyjny z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

5 czerwca 2024 roku w leśniczówce Przejmy Starostwo Powiatowe w Przasnyszu wraz z PCPR zorganizowało plenerowy Dzień Dziecka połączony z Dniem Rodzicielstwa Zastępczego. Na imprezę przybyły rodziny zastępcze z powiatu przasnyskiego wraz z wychowankami oraz podopieczni i opiekunowie placówki ,,Nasze Dzieci’’ w Czernicach Borowych. W festynie udział wzięły władze Powiatu Przasnyskiego: starosta Paweł Mostowy, Wicestarosta Renata Kosman oraz Etatowy Członek Zarządu Bożena Bieńkowska.

Data publikacji: 2024-06-06