Mamy to! Umowa na olbrzymie środki unijne na przebudowę dróg wojewódzkich podpisana!

Grupowe zdjęcie pamiątkowe sygnatariuszy umowy i zaproszonych gości - w środku marszałek i Struzik z symbolicznym czekiem.

21 maja 2021 r. w siedzibie Centrum Aktywizacji Biznesu przasnyskiego starostwa przedstawiciele Powiatu Przasnyskiego - Starosta Krzysztof Bieńkowski oraz Członek Zarządu Powiatu Paweł Mostowy podpisali z Marszałkiem Adamem Struzikiem i Wicemarszałkiem Wiesławem Raboszukiem umowę na przebudowę dróg wojewódzkich 544 i 614. Łącznie Powiat Przasnyski otrzyma prawie 138 mln zł!!!

Już niedługo trasy z Czernic Borowych do Przasnysza, z Przasnysza w kierunku Karwacza oraz z Chorzel przez Zaręby do Krukowa zyskają nowe, bezpieczniejsze i nowoczesne oblicze wraz z rondami i ścieżkami rowerowymi!

Razem z Urzędem Marszałkowskim i Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych gramy do jednej bramki!