MANIFESTACJA – „BROŃMY SĄDÓW” – INFORMACJA

Opublikowane przez MANIFESTACJA – „BROŃMY SĄDÓW” – INFORMACJA

W związku z nadal trwającym „Ogólnopolskim protestem przeciwko likwidacji sądów rejonowych z obsadą od 10 do 14 etatów sędziowskich” Sąd Rejonowy w Przasnyszu informuje, że w dniu 28 lutego 2012 roku o godzinie 12.00 planowana jest manifestacja pod Ministerstwem Sprawiedliwości w Warszawie. Głównym organizatorem jest adw. dr Wojciech Błaszczyk. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w manifestacji. W tym dniu chcą przekazać zebrane podpisy oraz listy do Ministra w obronie sądów. W razie pytań i problemów można kontaktować się z Panem Wojciechem Błaszczykiem – tel.: 602 718 302.

Sądu Rejonowego w Przasnyszu

Data: 2020-05-31