Marszałek Senatu RP Maria Koc z wizytą w powiecie przasnyskim

Opublikowane przez Marszałek Senatu RP Maria Koc z wizytą w powiecie przasnyskim

13 maja 2019 r. na zaproszenie Starosty Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego powiat przasnyski odwiedziła Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc. Senator odwiedziła między innymi przasnyskie starostwo, szpital powiatowy i Dom Pomocy Społecznej w Przasnyszu. Spotkała się również z przedstawicielami mediów, prosząc o zachęcenie mieszkańców do wzięcia udziału, w tak istotnych dla Polski, wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Kolejnym etapem wizyty były spotkania z mieszkańcami gmin Krasne i Krzynowłoga Mała. Senator odwiedziła m.in. kościół parafialny w Krasnem, związany historią z rodem Krasińskich.

Godziny popołudniowe upłynęły na owocnych rozmowach z mieszkańcami Przasnysza i Chorzel.

Data: 2019-07-16
Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli