MAZOWIECKI TEATR MUZYCZNY PRZYJEDZIE DO PRZASNYSZA

Opublikowane przez MAZOWIECKI TEATR MUZYCZNY PRZYJEDZIE DO PRZASNYSZA

Marszałek Adam Struzik wraz z wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Mazowieckiego Wiesławą Krawczyk chcą w Przasnyszu świętować 20-lecie powstania Województwa Mazowieckiego. Jubileusz Województwa nakłada się w tym roku na bardziej doniosłe święto 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Samorząd województwa wybrał powiat przasnyski na tegoroczne świętowanie podkreślając uznanie dla samorządu powiatu przasnyskiego, który przez 20 lat swojego istnienia dokonał ogromnego postępu w zaspokajaniu potrzeb publicznych lokalnej wspólnoty.

Koncert Mazowieckiego Teatru Muzycznego w Przasnyszu będzie prezentem samorządu wojewódzkiego dla mieszkańców powiatu przasnyskiego z okazji radosnego jubileuszu. Czołowy polski zespół operetkowy został utworzony uchwałą sejmiku mazowieckiego w 2005 r.

Wśród wykonawców tej sceny można usłyszeć i zobaczyć wybitnych śpiewaków operowych i instrumentalistów: Edytę Piasecką, Marcelinę Beucher, Krystiana Krzeszowiaka, Wojciecha Sokolnickiego, Marcina Bronikowskiego, Szymona Kobylińskiego, Annę Wandtke, Bogdana Kierejszę, Daniela Wnukowskiego i Grzegorza Bożewicza.

Wstępnie uzgodniony termin wojewódzkiego święta pomiędzy marszałkiem Adamem Struzikiem i starostą przasnyskim Zenonem Szczepankowskim to 28 lipiec br.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora