MAZOWIECKIE CENTRUM SPORTÓW ZIMOWYCH – KOMPLEKS CHORZELE

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców powiatu przasnyskiego na uroczystość oficjalnego uruchomienia budowy basenu pływackiego w Chorzelach wraz z wmurowaniem kamienia węgielnego pod inwestycję pn.
”Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych – kompleks Chorzele” oraz spotkanie z mieszkańcami, które odbędzie się 5 marca 2011 roku w Chorzelach.
W uroczystości udział wezmą m.in. Wicepremier, Minister Gospodarki Waldemar Pawlak i Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.Planowany porządek dnia:
– godzina 15.00 – wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę basenu pływackiego w ramach inwestycji pn. ”Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych – kompleks Chorzele”, ul Szkolna,
– godzina 15.30 – spotkanie z mieszkańcami w Hali Sportowej LO w Chorzelach, ul. Szkolna.

Z poważaniem:
/-/ Zenon Szczepankowski