Opublikowane przez MKS PRZASNYSZ ZORGANIZOWAŁ W SP NR 3 W PRZASNYSZU HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 2006/2007 POD PATRONATEM STAROSTY PRZASNYSKIEGO

Starostwo wspiera również młodych piłkarzy i MKS Przasnysz. Starosta Przasnyski Zenon Szczepankowski objął patronat honorowy, a Starostwo objęło patronatem sponsorskim kolejną cenną inicjatywę, tym razem sportową dla młodych adeptów piłki nożnej. Gratulacje i podziękowania dla zawodników, rodziców oraz organizatorów, czyli MKS Przasnysz i dyrekcji SP nr 3 w Przasnyszu.

Obiekt udostępnił dyrektor szkoły Grzegorz Grabowski. W przygotowanych przez Prezesa Bogusława Postka oraz trenerów Pawła Wolińskiego, Wojciecha Kordka i Sebastiana Zakrzewskiego rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn z naszego regionu, w tym trzy ekipy Miejskiego Klubu Sportowego. Zawody sędziował Andrzej Andryszczak.

Młodzi przasnyszanie tym razem byli bardzo gościnni i zajęli miejsca 6-8, ale w takich turniejach wyniki są sprawą drugorzędną. Najważniejsza jest sportowa rywalizacja w duchu fair play z rówieśnikami z innych Klubów oraz nabieranie doświadczenia i ogrania. Całe rozgrywki oglądała liczna grupa kibiców, rodziców i sympatyków.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Amelię Kraszewską z Soccer Słupno, najlepszym strzelcem okazał się Krzysztof Szabkowski z LUKS Czerwin, a najlepszym zawodnikiem został Kacper Wysocki z Wkry Sochocin.

W imieniu starosty przasnyskiego dyplomy, puchary i medale dla każdego zawodnika wręczył rzecznik starostwa powiatowego w Przasnyszu Sławomir Czaplicki wraz z Prezesem MKS Przasnysz Bogusławem Postkiem oraz trenerami przasnyskich drużyn.