MŁODZIEŻ – NASZA PRZYSZŁOŚĆ KONKURS WIEDZY O POWIECIE PRZASNYSKIM

Opublikowane przez MŁODZIEŻ – NASZA PRZYSZŁOŚĆ KONKURS WIEDZY O POWIECIE PRZASNYSKIM

Inwestujemy nie tylko w rozwój powiatu i jego infrastruktury, wspieramy naszych przasnyskich przedsiębiorców, ale również młodzież, bo to między innymi młodzi ludzie, tak, jak i lokalni przedsiębiorcy będą stanowili o przyszłości naszej Małej Ojczyzny. Naszym zadaniem jest stwarzać im do tego jak najlepsze warunki. Dziś młodzież ze szkół gimnazjalnych wzięła udział w Zespole Szkół w Bogatem w Konkursie Wiedzy o Powiecie Przasnyskim. Gratulujemy zainteresowań, dużej świadomości oraz wiedzy o naszym powiecie.

Nagrody ufundowane przez starostę przasnyskiego trafiły w ręce :
1. miejsce - Julita Głodkowska - ZS w Lesznie - tablet
2. miejsce - Aleksandra Miksińska - ZS w Bogatem - sprzęt stereo
3. miejsce - Krystian Kościug - ZS w Bogatem - sprzęt stereo
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz organizatorom.
Życzymy wspaniałych wakacji!

Sławomir Czaplicki