Opublikowane przez MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY W PRZASNYSZU – ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE DOTYCZĄCE PROJEKTÓW UNIJNYCH

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu oraz Stowarzyszenie Królewiecki Obszar Funkcjonalny - Porozumienie Przasnyskie zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące przygotowania i wdrażania projektów unijnych w nowej perspektywie finansowej UE 2014 - 2020. Lokalny Punkt Informacyjny (LPI) działający w Oddziale Zamiejscowym w Ostrołęce MJWPU rozpoczyna kolejną edycję akcji informacyjnej „Mobilny Punkt Informacyjny” (MPI), w ramach którego zorganizuje w dniu 29.09.2015 w godzinach 9:00-14:00 dyżur konsultanta w siedzibie biura Królewieckiego Obszaru Funkcjonalnego-PP (Przasnysz, ul.B.Joselewicza 6). Konsultacje skierowane są do: przedsiębiorców, osób fizycznych, jst oraz innych podmiotów zainteresowanych aplikowaniem o środki unijne.

Celem podjętych działań jest bezpośrednie zachęcenie społeczności lokalnych do aktywnego aplikowania o środki unijne oraz dotarcie do możliwie największej grupy osób z informacją o funduszach. Podczas dyżuru pracownik Punktu Informacyjnego będzie udzielał bezpłatnych informacji oraz udostępni materiały informacyjno – promocyjne.

Podczas dyżuru będzie można uzyskać informacje m.in.:
- jakie rodzaje wsparcia oferują Fundusze Europejskie,
- czy przedstawiony pomysł ma szanse na dotację,
- jakie są zasady ubiegania się o wsparcie,
- jak prawidłowo rozliczyć otrzymane środki,
- w jakich projektach realizowanych z Funduszy Europejskich można wziąć udział (szkolenia, kursy itp.),
- finansowanie działalności gospodarczej w ramach instrumentów zwrotnych(Inicjatywa JEREMIE),
- oraz informacje związane z nową perspektywą finansowania 2014 – 2020.

Królewiecki Obszar Funkcjonalny - PP

Data: 2020-02-21