MOJA FIRMA – MOJĄ SZANSĄ” BEZZWROTNA DOTACJA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I BEZROBOTNYCH 50+

Opublikowane przez MOJA FIRMA  – MOJĄ SZANSĄ”    BEZZWROTNA DOTACJA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I BEZROBOTNYCH 50+

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ostrołęce rozpoczął realizację projektu „ Moja firma – moją szansą” w ramach działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia POKL, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych bez względu na status na rynku pracy oraz osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia.

W ramach projektu zostanie przyznanych 8 jednorazowych dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla mieszkańców powiatów: ostrołęckiego, ostrowskiego, makowskiego, przasnyskiego, wyszkowskiego oraz miasta Ostrołęki.

Przyjmowanie dokumentów aplikacyjnych odbędzie się w połowie grudnia 2013 r.. Regulamin Rekrutacji do projektu oraz Regulamin Przyznawania Środków Finansowych na Rozpoczęcie Działalności Gospodarczej wraz z dokładnym terminem rekrutacji znajduje się - tutaj.

Sławomir Czaplicki
Kierownik