Nabór do rodzinnego chóru powiatowego

Opublikowane przez Nabór do rodzinnego chóru powiatowego

Śpiewanie przynosi Ci radość? Chcesz rozwijać swoją pasję pod okiem profesjonalisty? Nie chcesz jednak rezygnować z czasu poświęconego rodzinie? Zależy Ci na rozwoju muzycznym Twojego dziecka? Świetnie! Nasz chór to miejsce dla Ciebie. Przyjdź z rodziną.

Podczas cotygodniowych zajęć przewidujemy:
- 30 minut zajęć umuzykalniających dla dzieci w wieku 0 – 9 lat
- 45 minut zajęć chóru rodzinnego
Zapewniamy przyjazną rodzinom atmosferę.
PIERWSZE SPOTKANIE odbędzie się już 9 maja 2021 roku w sali konferencyjnej Centrum Aktywizacji Biznesu w budynku Starostwa Powiatowego w Przasnyszu przy ul. Św. Stanisława Kostki 5 o godzinie 16:00. Przewidujemy również możliwość spotkania na świeżym powietrzu.
Zajęcia poprowadzi Pani Agnieszka Sułkowska-Kornaus – nauczyciel rytmiki i przedmiotów teoretycznych z przasnyskiej szkoły muzycznej, miłośniczka dobrej muzyki, autorka piosenek dla dzieci.
Zapisy pod adresem mailowym: chor_przasnysz@op.pl lub pod numerem telefonu: 794 682 315 do dnia 7 maja 2021 roku do godz. 16:00.
W TREŚCI ZGŁOSZENIA PROSIMY O PODANIE LICZBY OSÓB, ICH WIEKU I NUMERU TELEFONU KONTAKTOWEGO.
UWAGA: liczba miejsc ograniczona!