NOWE ZASADY WYDAWANIA KART PARKINGOWYCH

Opublikowane przez NOWE ZASADY WYDAWANIA KART PARKINGOWYCH

Uprzejmie informuję, że zgodnie z Ustawą z dnia 23 października 2013 r. o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw ( Dz.U. z 2013 r. poz. 1446) od 1 lipca 2014 r. karty parkingowe wydawane będą przez Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Przasnyszu ul. Sadowa 9 06-300 Przasnysz II piętro pokój B 202.

Szczegółowa informacja na temat nowych zasad wydawania kart parkingowych jest dostępna do pobrania - tutaj.

Wzór wniosku o wydanie karty parkingowej - pobierz.

Urszula Maćkowska
Przewodnicząca Powiatowego Zespołu w Przasnyszu