Nowy pokój do rodzinnych spotkań w PCPR w Przasnyszu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin biologicznych oraz środowiska zastępczego Starosta Przasnyski wyraził zgodę na utworzenie w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu pokój do rodzinnych spotkań.

Dotychczas spotykania rodziców biologicznych z dziećmi odbywały się na korytarzu w PCPR w Przasnyszu lub w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego. Utworzenie pokoju spotkań umożliwi swobodne, nieskrępowane kontakty rodziców biologicznych z dziećmi, wspólną zabawę i miłe spędzenie czasu.