NOWY WÓZEK DLA ZSP W PRZASNYSZU

Opublikowane przez NOWY WÓZEK DLA ZSP W PRZASNYSZU

Uprzejmie informujemy, że Zespół Szkół Ponadgimnazjanych w Przasnyszu zakupił specjalistyczny wózek sportowy do gry w koszykówkę dla osób niepełnosprawnych trenujących na Hali Sportowej ZSP w Przasnyszu.

Zakup wózka został sfinansowany ze środków pozyskanych ze sprzedaży biletów na „Otwarty Bezalkoholowy Bal Kostiumowy”, który odbył się w ramach inauguracji projektu „Powiat Przasnyski Stolica Kultury Mazowsza  2014”.

Wózek będzie służył niepełnosprawnym uczniom ZSP w Przasnyszu trenującym grę w koszykówkę m.in. w drużynie „Black Dragons”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w świętowanie uzyskania przez Powiat Przasnyski zaszczytnego tytułu „Stolicy Kultury Mazowsza 2014” i w ten sposób wspomogli  rozwój utalentowanej, niepełnosprawnej młodzieży pochodzącej z ziemi przasnyskiej.

Data: 2020-09-22
Imieniny: Maury, Milany, Tomasza