Od poniedziałku 2 września ruszają dodatkowe połączenia autobusowe w powiecie przasnyskim

Dzięki nowemu programowi rządowemu i zaangażowaniu samorządów Starosta Krzysztof Bieńkowski mógł podpisać umowę na 7 nowych tras obejmujących miejscowości dotychczas wykluczone komunikacyjnie.

Zachęcamy mieszkańców do korzystania z połączeń w preferencyjnych cenach. Za połączeniu powyżej 40 km zapłacą Państwo 5 złotych, a na krótszych odcinkach poniżej 40 km zaledwie 2 złote.

Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy dla nowych połączeń obowiązujący do końca 2019 roku.

Data: 2019-09-23
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli