Ogłoszenie o naborze na członków Komisji Konkursowej do opiniowania ofert

Opublikowane przez Ogłoszenie o naborze na członków Komisji Konkursowej do opiniowania ofert

Ogłaszamy nabór na członków Komisji Konkursowej do opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Przasnyskiego w roku 2020 w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości.

Dokumenty są dostępne do pobrania w BIP Starostwa - kliknij tutaj.

Data: 2020-07-15
Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza