OGŁOSZENIE O NABORZE NAUCZYCIELI / NAUCZYCIELEK

Zapraszamy do udziału w projekcie pt. „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie przasnyskim” w ramach Priorytetu III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państw.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu ponownie zaprasza nauczycieli/nauczycielki do udziału w w/w projekcie,  który realizowany jest w okresie od 1 sierpnia 2013 r. do 31 lipca 2015 r. Celem projektu jest poprawa funkcjonowania doskonalenia nauczycieli w Powiecie Przasnyskim poprzez kompleksowe wspomaganie wybranych szkół/przedszkoli spójnie z ich potrzebami w okresie 24 miesięcy. W tym:
- Poprawa zdolności planowania i projektowania procesu doskonalenia w naszym powiecie,
- poprawa spójności programów doskonalenia nauczycieli/nauczycielek z potrzebami  szkół/przedszkoli poprzez wdrożenie Rocznych Planów Wspomagania szkoły/przedszkola,
- podniesienie kompetencji  dyrektorów/dyrektorek  szkół/przedszkoli, którzy przystąpili do projektu, w zakresie trafnej diagnozy potrzeb szkoły/przedszkola i opracowania RPW,
- poprawa jakości współpracy dyrektorów/dyrektorek szkół/przedszkoli i  nauczycieli/nauczycielek poprzez organizację lokalnych sieci współpracy i samokształcenia.

Więcej informacji o Projekcie oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.powiat-przasnysz.pl oraz w biurze projektu przy ul. Joselewicza 6 w Przasnyszu,  tel.: 605 432 375, e-mail: biuroprojektu.powiatprzasnyski@op.pl

Dokumenty do pobrania dla uczestników projektu:

Zał. 2b. Formularz zgłoszeniowy nauczyciela/nauczycielki - pobierz

Zał. 3. Oświadczenie uczestnika projektu - pobierz

Zał. 4b. Deklaracja uczestnictwa w projekcie - pobierz

Oświadczenie o wykorzystaniu wizerunku - pobierz

Zakres danych osobowych - pobierz

Zespół Realizujący Projekt