OGŁOSZENIE O NABORZE SZKÓŁ / PRZEDSZKOLI

Zapraszamy do udziału w projekcie pt. „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie przasnyskim” w ramach Priorytetu III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu ponownie zaprasza szkoły /przedszkola do udziału w w/w projekcie,  który realizowany jest w okresie od 1 sierpnia 2013 r. do 31 lipca 2015 r. Celem projektu jest poprawa funkcjonowania doskonalenia nauczycieli w Powiecie Przasnyskim poprzez kompleksowe wspomaganie wybranych szkół/przedszkoli spójnie z ich potrzebami w okresie 24 miesięcy.
W tym:
- poprawa zdolności planowania i projektowania procesu doskonaleniaw naszym powiecie,
- poprawa spójności programów doskonalenia nauczycieli/nauczycielek z potrzebami  szkół/przedszkoli poprzez wdrożenie Rocznych Planów Wspomagania szkoły/przedszkola,
- podniesienie kompetencji dyrektorów/dyrektorek szkół/przedszkoli, którzy przystąpili do projektu, w zakresie trafnej diagnozy potrzeb szkoły/przedszkola i opracowania RPW,
- poprawa  jakości  współpracy  dyrektorów/dyrektorek  szkół/przedszkoli i  nauczycieli/nauczycielek  poprzez organizację lokalnych sieci współpracy i samokształcenia.

Więcej informacji o Projekcie oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.powiat-przasnysz.pl
oraz w biurze projektu przy ul. Joselewicza 6 w Przasnyszu,  tel.: 605 432 375, e-mail: biuroprojektu.powiatprzasnyski@op.pl

Dokumenty do pobrania dla uczestników projektu:

Zakres danych osobowych powierzonych do przetwarzania - pobierz.

Formularz zgłoszeniowy szkoły / przedszkola - pobierz

Deklaracja uczestnictwa szkoły / przedszkola w projekcie - pobierz