Opublikowane przez OGŁOSZENIE O ZAPROSZENIU DO SKŁADANIA OFERT NA ORGANIZACJĘ KONFERENCJI INWESTYCYJNYCH

Powiat przasnyski zaprasza do składania ofert na zadanie pn. "Organizacja konferencji promujących walory inwestycyjne kompleksów Przasnyskiej Strefy Gospodarczej wśród inwestorów krajowych i zagranicznych". Zadanie jest częścią projektu pn. „Zwiększenie potencjału rozwojowego północnej części Mazowsza poprzez promocję gospodarczą terenów inwestycyjnych Przasnyskiej Strefy Gospodarczej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, Priorytet I. Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu, Działanie 1.7. Promocja gospodarcza, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Szczegóły dotyczące zamówienia:

1. Ogłoszenie o zaproszeniu do składania ofert - pobierz