OGŁOSZENIE PUP W PRZASNYSZU

Opublikowane przez OGŁOSZENIE PUP W PRZASNYSZU

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu zaprasza pracodawców do składania wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych w wieku 50 lat i powyżej (staż trwa 6 miesięcy, obowiązek zatrudnienia osoby po stażu na 3 m-ce). Staże organizowane są w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie przasnyskim (I)” współfinansowanego z EFS.

Pracodawcy zainteresowani tą formą wsparcia mogą pobrać wniosek ze strony internetowej  www.pupprzasnysz.pl lub otrzymać w pokoju nr 3 urzędu. Wnioski można składać w PUP w Przasnyszu ul. B. Joselewicza 6 - na staż w pok. nr 3, tel. (29) 756 47 47

Data: 2020-05-31
Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili