Ostrzeżenie Państwowej Służby Hydrologicznej Nr 1/2019

Informacja z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego:

Ostrzeżenie Państwowej Służby Hydrologicznej Nr 1/2019

Informujemy, że ze względu na prognozowane wystąpienie niżówki hydrogeologicznej w sierpniu 2019 r. na obszarze województwa:
mazowieckiego (część północno-zachodnia),
państwowa służba hydrogeologiczna (PSH) wydaje ostrzeżenie o stanie zagrożenia hydrogeologicznego.
Treść ostrzeżenia przesyłamy w załączeniu wiadomości.
Będziemy Państwa informować o rozwoju i przewidywanych zmianach sytuacji hydrogeologicznej w wydawanych przez nas opracowaniach (komunikaty i prognozy PSH).

Data: 2019-08-17
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona