Otwarte spinningowe zawody wędkarskie o – puchar Starosty Przasnyskiego – ryba brała!

6 października 2019 r. na zbiorniku w miejscowości Gnojno zostały rozegrane otwarte zawody spinningowe o puchar Starosty Przasnyskiego. Na zaproszenie starosty oraz Zarządu Koła PZW nr 66 w Przasnyszu na starcie stawiło się 27 wędkarzy, z których aż 19 mogło pochwalić się złowioną rybą.

Otwarte spinningowe zawody wędkarskie o - puchar Starosty Przasnyskiego – ryba brała

Zwycięzcą zawodów został Przemysław SZCZYGIEŁ z wynikiem 1840 pkt. Kolejne miejsca zajęli:

II miejsce Grzegorz DAWID - 1100 pkt;
III miejsce Kamil SOBIERAJ - 800 pkt;
IV miejsce Hubert BORUCKI - 750 pkt;
V miejsce Jakub SOJAK - 690 pkt.

Sędziował Zdzisław Szacherski z PZW Przasnysz - sędzia klasy okręgowej.

Puchar zwycięzcy wręczył starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski. Starosta ufundował również nagrody rzeczowe dla dziesięciu najlepszych wędkarzy.

Przebieg rywalizacji i uzyskane wyniki wędkarze omówili przy ognisku i smacznym poczęstunku.

Data: 2019-10-20
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa