PIERWSZE LAURY DLA POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ W PRZASNYSZU

Opublikowane przez PIERWSZE LAURY DLA POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ W PRZASNYSZU

Pierwsze laury w historii dla naszej szkoły zdobyła Patrycja Bulicka! Pierwszy konkurs w historii szkoły - i od razu miejsce na podium - jest się z czego cieszyć! Konkurs odbywał się w dniach 14-15 marca w Szkole Muzycznej I stopnia im. H. Wieniawskiego w Warszawie.

Trzeba jednak wiedzieć, że to nie ostatnie takie wydarzenie w tym roku; w najbliższym czasie nasi uczniowie mają już zarezerwowane terminy... Wyjazd do Warszawy poprzedziły przygotowania i koncerty klasy waltorni.

Gratulujemy serdecznie Patrycji, a także Pani Kamili Pyrkosz - bez której tego sukcesu by nie było, a także specjalne podziękowania dla Pana Michała Kaszubowskiego - akompaniatora Patrycji. Za pozostałych waltornistów, którzy już za niedługo będą stawać w szranki w następnym konkursie - trzymamy mocno kciuki.

Zobacz fotorelację z konkursu:

Artur Żuchowski

Data: 2019-09-23