Pierwsze posiedzenie nowej Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej

7 sierpnia 2019 r., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przasnyszu odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej Powiatu Przasnyskiego. Członkowie Rady odebrali zaświadczenia o wyborze, a następnie dokonali wyboru, spośród swojego grona, Przewodniczącego Rady oraz Delegata na Walne Zgromadzenie.

Pierwsze posiedzenie nowej Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej

Głosami członków, Przewodniczącą Rady wybrano Jadwigę Czaplicką z gminy Przasnysz, a Delegatem Małgorzatę Grabowską, również z gminy Przasnysz. Poniżej prezentujemy pełen skład nowej Rady.

RADA POWIATOWA MIR POWIATU PRZASNYSKIEGO:

Jadwiga Czaplicka - Przewodnicząca Rady - Przasnysz (gmina)
Małgorzata Grabowska - Delegat na WZ - Przasnysz (gmina)
Ryszard Józef Kosiorek - Członek - Chorzele
Grzegorz Adam Piórkowski - Członek - Chorzele
Janusz Aleksander Morawski - Członek - Czernice Borowe
Andrzej Tomaszewski - Członek - Czernice Borowe
Józef Brzozowy - Członek - Jednorożec
Małgorzata Kardaś - Członek - Jednorożec
Jerzy Baprawski - Członek - Krasne
Robert Dziliński - Członek - Krasne
Jacek Roman - Członek - Krzynowłoga Mała
Andrzej Romuald Rudziński - Członek - Krzynowłoga Mała
Marek Tomaszewski - Członek - Przasnysz (miasto)

Obecny na posiedzeniu Rady, starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski, złożył członkom Rady gratulacje z okazji zdobycia mandatu do reprezentowania rolników z terenu powiatu przasnyskiego.

– Mam nadzieję, że odpowiedzialność, którą Państwo na siebie przyjęli zaowocuje satysfakcją z wdrażania dobrych rozwiązań na rzecz rolników. Po to pełnimy funkcje publiczne i prospołeczne, by pomóc, często w bardzo trudnych sytuacjach, jak np. obecna susza, naszym mieszkańcom, sąsiadom i wszystkim potrzebującym – powiedział starosta.

Data: 2020-02-17
Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza