Podpisanie umów na rozpoczęcie działalności gospodarczej

24 lutego 2020 roku w Centrum Aktywizacji Biznesu w Przasnyszu, odbyło się uroczyste podpisanie umów na rozwój działalności gospodarczej. Umowę zawarto z 7 osobami ze statusem osoby bezrobotnej. W spotkaniu wzięli udział: Starosta Krzysztof Bieńkowski, Dyrektor PUP w Przasnyszu Jadwiga Żuber oraz pracownicy PUP i ZUS. Starosta życzył nowym przedsiębiorcom udanego startu w biznesie.

Podpisanie umów na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Nowi przedsiębiorcy otrzymali finansowe wsparcie w wysokości do 20 000 zł. Środki zostaną przeznaczone na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Nowopowstałe firmy będą świadczyć następujące usługi: remontowo-budowlane, mechaniczne, kosmetyczne, reklamowe, a także opieki nad dziećmi.

Powiat Przasnyski wspiera rozwój przedsiębiorczości, dlatego też osoby bezrobotne z pomysłem na własną firmę, mogą uzyskać wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Przasnyszu.

Data: 2020-08-04
Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego