Podziękowania dla Starosty od Seniorów

Rada Seniorów Miasta Przasnysz, Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Przyjaciół Harcerstwa oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku podziękowały Staroście Krzysztofowi Bieńkowskiemu za wkład, poświęcony czas i zaangażowanie włożone w otwarcie Klubu Seniora. Zarząd Powiatu Przasnyskiego przekazał na zakup wyposażenia dla seniorów 3.300 złotych w postaci krzeseł, stolików i żyrandoli. Oficjalne otwarcie odbyło się 29 listopada 2019 roku. Z nowej siedziby mogą korzystać wszyscy seniorzy z terenu powiatu przasnyskiego. Klub mieści się w pomieszczeniach po Bibliotece Miejskiej przy ulicy Św. Wojciecha w Przasnyszu (Dom Nauczyciela). Czynny jest w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 11.00-16.00.

Podziękowania dla Starosty od Seniorów

Data: 2019-12-09