Porządek XXIV sesji Rady Powiatu Przasnyskiego

Na podstawie § 13 ust. 1 i ust. 2 Statutu Powiatu Przasnyskiego zwołuję XXIV sesję Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 29 lipca 2020 r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Przyjęcie porządku dziennego.

3. Przyjęcie protokołu z XXIII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.

4. Przyjęcie sprawozdań z Nadzorów Wodnych: w Przasnyszu, Pułtusku, Makowie Mazowieckim, Ciechanowie, Szczytnie i Ostrołęce.

Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:

1. zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego na lata 2020 – 2031.

2. wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na rok 2020.

3. ustalenia szczegółowego harmonogramu realizacji Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego – edycja na 2021 rok.

4. odpowiedzi na skargę na bezczynność otrzymaną w dniu 1 lipca 2020 r. wniesioną do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie.

5. wyrażenia zgody na obciążenie nieruchomości służebnością przesyłu.

6. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu Przasnyskiego w okresie między sesjami.

7. Interpelacje i zapytania.

8. Wnioski i oświadczenia.

9. Zakończenie sesji.

Przewodniczący Rady Powiatu Przasnyskiego