Opublikowane przez POSTERUNEK ENERGETYCZNY W PRZASNYSZU NADAL BĘDZIE OBSŁUGIWAŁ MIESZKAŃCÓW MIASTA PRZASNYSZ I POWIATU PRZASNYSKIEGO

Mieszkańcy Miasta Przasnysz i całego Powiatu Przasnyskiego będą mogli nadal załatwiać w Przasnyszu sprawy związane z odbiorem energii elektrycznej, bez konieczności dojeżdżania do Ostrołęki.

W odpowiedzi na zabiegi starosty przasnyskiego Zenona Szczepankowskiego dotyczące pozostawienia w Przasnyszu Biura Obsługi Klientów  - PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa poinformował o realizacji projektu konsolidacji Rejonów Energetycznych i funkcjonowaniu  w Przasnyszu Posterunku Energetycznego. W celu zapewnienia sprawnej obsługi Odbiorców  z terenu Powiatu Przasnyskiego - Posterunek Rejonu Energetycznego w Przasnyszu nadal będzie obsługiwał i załatwiał formalności związane ze: zgłaszaniem awarii pod numer alarmowy 991, zgłaszaniem reklamacji dotyczących przerw w dostawie energii elektrycznej, przyłączaniem nowych obiektów do sieci energetycznej, działaniem układów pomiarowych i wskazań licznika, prowadzeniem prac eksploatacyjnych  i inwestycyjnych w przypisanym dotychczas zakresie i wykonywaniem usług dodatkowych.

Sławomir Czaplicki
Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego,