POWIAT PROWADZI JUŻ PRACE PRZY UZBRAJANIU TERENÓW NA LOTNISKU W SIERAKOWIE

Obecnie realizowany jest I etap projektu pn. ”Poprawa infrastruktury technicznej terenów inwestycyjnych w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej” polegający na budowie kolektora sanitarnego od budynku Portu Lotniczego do drogi krajowej nr 57. Rozstrzygnięty został też przetarg na budowę odcinka wodociągu i kanalizacji deszczowej - wkrótce rozpoczną się roboty budowalne w tym zakresie.

Cały projekt opiewa na kwotę 42 mln zł i obejmuje budowę infrastruktury technicznej, tj. drogi wewnętrznej i drogi dojazdowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, wodociągu i oraz infrastruktury energetycznej i teleinformatycznej.