POWIAT PRZASNYSKI: NAJLEPSI NA MAZOWSZU, DRUDZY W POLSCE!

Opublikowane przez POWIAT PRZASNYSKI: NAJLEPSI NA MAZOWSZU, DRUDZY W POLSCE!

Jak już wcześniej pisaliśmy Powiat Przasnyski na 314 sklasyfikowanych powiatów zajął II miejsce za lata 2005 – 2007, w latach 2004 – 2006 również zajął II pozycję, natomiast w latach 2003 – 2005 uplasował się na I miejscu w kraju wśród największych inwestorów.

Poniżej przedstawiamy fotoreportaż z Gali oraz program VI Samorządowego Forum Kapitału i Finansów.

Program VI Samorządowego Forum Kapitału i Finansów

• fot.1 Starosta Przasnyski Pan Zenon Szczepankowski odbiera dyplom i statuetkę Króla Kazimierza Wielkiego.

• fot.2 Delegacja Powiatu Przasnyskiego z nagrodami - od lewej Zenon Szczepankowski, Anna Obidzińska-Wójcik, Anna Tworkowska, Krzysztof Bieńkowski.

• fot.3 Wystąpienie wiceminister finansów prof. Elżbiety Chojny-Duch.

• fot.4 Wystąpienie Pana Adama Szejnfelda - wiceministra gospodarki.

• fot.5 Przemawia prof. Michał Kulesza - twórca reformy powiatowej.

• fot.6 Uroczysta Gala największych inwestorów samorządowych.

• fot.7 Sala obrad Forum.

• fot.8 Zdzisława Wasążnik - Dyrektor Departamentu Finansów Samorządowych w Ministerstwie Finansów.

• fot.9 Paweł Poncyliusz - Wiceminister Gospodarki w Rządzie PiS.

• fot.10 Witold Gintowd-Dziewałtowski - z-ca Przewodniczącego Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego.

• fot.11 Wspólne zdjęcie laureatów.

• fot.12 Delegacja Powiatu Przasnyskiego.

• fot.11 Wspólne zdjęcie laureatów.

• fot.12 Delegacja Powiatu Przasnyskiego.

Data: 2020-07-12
Imieniny: Brunona, Jana, Wery