POWIAT PRZASNYSKI – RAZEM DLA ROZWOJU

Opublikowane przez POWIAT PRZASNYSKI – RAZEM DLA ROZWOJU

Konsekwentnie kontynuujemy proces rozwoju gospodarczego powiatu i tworzenia warunków dla przedsiębiorców i pracodawców, ale także stałego podnoszenia jakości życia mieszkańców. Inwestycje starostwa związane z rozwojem stref gospodarczych, gazyfikacja, linia wysokiego napięcia i budowa oraz modernizacja dróg i mostów na terenie powiatu są również intensywnie realizowane.

Data: 2019-07-20
Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny