Powiat Przasnyski wspiera akcję ,,Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”

- Nabywając w sklepach produkty żywnościowe wyprodukowane w Polsce, wspieramy naszą gospodarkę, przedsiębiorców, rolników i pracowników. Od naszych decyzji zakupowych zależy, ile miejsc pracy w sektorze rolno-spożywczym zostanie utrzymanych. Wspólnie budujmy patriotyzm gospodarczy, wybierając w sklepach produkty spożywcze oznaczone symbolem ,,PRODUKT POLSKI”. Zwracajmy także uwagę na kody kreskowe na opakowaniach – te zaczynające się od 590 oznaczają, że dany produkt został wyprodukowany w Polsce. Od nas także zależy, jak w najbliższym czasie będzie wyglądała nasza gospodarka, szczególnie rolnictwo, dlatego też od dzisiaj kupujmy świadomie polskie produkty dla lepszej przyszłości naszej i naszych dziecizaapelował Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski.

Kampania „Kupuj świadomie PRODUKT POLSKI” Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa ma na celu zwiększenie wiedzy Polaków na temat znaczenia świadomych decyzji zakupowych dla naszego rolnictwa, a szerzej całej gospodarki. Więcej informacji na stronie: tutaj.