POWIAT PRZASNYSKI WŚRÓD MAZOWIECKICH SAMORZĄDÓW O NISKIM BEZROBOCIU

Opublikowane przez POWIAT PRZASNYSKI WŚRÓD MAZOWIECKICH SAMORZĄDÓW O NISKIM BEZROBOCIU

"Mazowiecki Rynek Pracy" - Biuletyn Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie - nr 6 (50) z listopada-grudnia 2012 r. zamieścił mapę bezrobocia na Mazowszu według stanu na koniec października 2012 roku. Powiat przasnyski znajduje się w tym zestawieniu wśród powiatów o względnie niskim bezrobociu plasując się na lepszej pozycji (niższa stopa bezrobocia) niż ościenne powiaty.

Referat Rozwoju Gospodarczego,
Promocji i Rynku Pracy