POWIAT WŁĄCZYŁ SIĘ W REALIZACJĘ PROJEKTU „NASZE MIASTO Z ABB”

Opublikowane przez POWIAT WŁĄCZYŁ SIĘ W REALIZACJĘ PROJEKTU „NASZE MIASTO Z ABB”

W ramach społecznego projektu „Nasze miasto z ABB” realizowany jest „moduł – przedsiębiorczość”. W drugim kwartale bieżącego roku 33 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu i 47 uczniów Publicznego Gimnazjum w Przasnyszu odwiedza wymarzone miejsca pracy w zakładach i instytucjach Przasnysza oraz okolic.

11 kwietnia bieżącego roku uczniowie z wyżej wymienionych szkół odwiedzili Starostwo Powiatowe w Przasnyszu. W sali konferencyjnej przeprowadzono z młodzieżą zajęcia poświecone głównie prezentacji powiatu oraz Starostwa, jako zakładu pracy. Zajęcia przeprowadził Ryszard Juklaniuk – dyrektor Wydziału Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu, Wiesława Gadomska-Pająk – inspektor ds. kadr i Katarzyna Filińska – informatyk Starostwa.

Młodzież pod opieką nauczyciela Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu Pani Agnieszki Rutkowskiej-Rock oraz nauczyciela Publicznego Gimnazjum w Przasnyszu Pana Pawła Grabowskiego z zainteresowaniem uczestniczyła w spotkaniu i prezentacji.