POWIAT WYBUDUJE DROGĘ NA SZLAKU PIELGRZYMKOWYM

14 kwietnia starosta przasnyski Zenon Szczepankowski wynegocjował dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej budowy kolejnej drogi powiatowej na odcinku Obrębiec – Rostkowo – Szczepanki – Szulmierz. W ramach działania 3.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego za 2,5 mln. zł zostanie wybudowany 9-cio kilometrowy odcinek nowej drogi, wraz z chodnikami i infrastrukturą. Przetarg na tę inwestycję ogłosimy w maju i chcemy, aby droga powstała do końca tego roku, niemniej ostateczny termin zakończenia inwestycji to 30.06.2010 roku. Trwają negocjacje i zabiegi starosty dotyczące złożonych wniosków powiatu na kolejne odcinki dróg powiatowych. O efektach będziemy informować na bieżąco.

Data: 2020-03-31
Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii