Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019/2020

W bieżącym miesiącu na obiektach sportowych powiatu przasnyskiego rozegrano finały zawodów w piłkę nożną drużyn sześcioosobowych. Rywalizacja przebiegała w duchu fair play mimo iż spotkania obfitowały w wiele ciekawych zwrotów akcji a wyniki pozostawały sprawą otwartą do samego końca.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019/2020

W kategorii dzieci mistrzami powiatu zostały dziewczynki z PSP Krukowo – opiekun Michał Zawojek W kategorii dzieci mistrzami powiatu zostali chłopy z  PSP w Jednorożcu – opiekun Marek Zbrzeski.

Kategoria młodzież – mistrzynie powiatu Szkoła Podstawowa nr 2 w Przasnyszu op. Durczyński Dariusz Chłopcy mistrzowie powiatu SP 2 w Przasnyszu op. Krzysztof Butryn.

W kategorii Licealiada mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z ZSP Chorzele op. Drubkowski Janusz.

Tytuł mistrzowski obronili chłopcy z LO im. KEN w Przasnyszu op. Czaplicki Andrzej.

W wymienionych turniejach wzięły udział 33 zespoły podzielone na trzy kategorie wiekowe. W imieniu Starostwa Powiatowego w Przasnyszu i PSZS w Przasnyszu dziękujemy organizatorom, sędziom i opiece medycznej odpowiedzialnej za prawidłowy przebieg zawodów i bezpieczeństwo uczestników. Zwycięzcom życzymy powodzenia na szczeblu rejonowym.

Grzegorz Cołosiński

Data: 2019-11-13