Prace na drodze powiatowej w Mącicach na finiszu

W miejscowości Mącice trwają ostatnie prace na drodze powiatowej. Zakończono kładzenie chodników. Kolejnym etapem będzie położenie nawierzchni asfaltowej. Powiat Przasnyski realizuje inwestycję dotyczącą przebudowa drogi powiatowej nr 3208W Wielbark - Zaręby stanowiącej dojazd do mostu na kanale Omulew-Płodownica. Roboty budowlane realizowane są przez PRDM „OSTRADA”. Koszt inwestycji to blisko 1,8 miliona złotych.

W ramach zawartej umowy położona zostanie nawierzchnia o szerokości 6 metrów, dwumetrowy chodnik na odcinku około 400 metrów oraz odwodnienie drogi. Dodatkowo wykonane zostanie oznakowanie poziome.