Pracownia rezonansu magnetycznego w przasnyskim szpitalu uroczyście otwarta!

13 stycznia 2020 roku otwarto pracownię rezonansu magnetycznego w Szpitalu im. dra Wojciecha Oczko w Przasnyszu. Przecięcia wstęgi dokonali: Minister Zdrowia Łukasz Szumowski, Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł, Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski oraz p.o. Dyrektora SP ZZOZ w Przasnyszu Urszula Maćkowska. Pracownię poświęcił szpitalny kapelan ks. prał. dr Andrzej Maciejewski. Następnie zaproszeni goście zwiedzili obiekt.

Data: 2020-05-28
Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira