PRAWIE 10 MILIONÓW ZŁOTYCH DLA POWIATU PRZASNYSKIEGO NA KOLEJNE DROGI – POWSTANIE PONAD 27 KM NOWYCH ODCINKÓW DRÓG

Powiat Przasnyski pozyskał kolejne fundusze unijne i za około 10 mln. zł. zbuduje trzy ciągi drogowe, które przeszły pozytywnie weryfikację w ramach działania 3.1 RPO WM. Będą to drogi:

• Skierkowizna - Kaki Mroczki - Krzynowłoga Mała - ponad 9 kilometrów,
• Duczymin - Nowa Wieś - Zdziwój Stary - Jarzenny Kierz - ponad 9 kilometrów,
• szlak pielgrzymkowy Klewki - Rostkowo - Szczepanki - Szulmierz - ponad 9 kilometrów.

W najbliższym czasie odbędą się przetargi na wykonawstwo, a termin realizacji to 30 czerwiec 2010.